Koperty bezpieczne

Oferujemy specjalistyczne produkty typu MAX SAFE oraz DEPOSAFE. Koperta bezpieczna to najlepszy sposób na ochronę kosztowności, wrażliwej elektroniki oraz poufnych danych. W jej projekcie położyliśmy duży nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko podczas transportu, ale również w trakcie przechowywania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej folii trójwarstwowej typu HDPE udało się zagwarantować naszej kopercie bezpiecznej bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Wnętrze jest dodatkowo zaciemnione, dzięki czemu zawartość jest chroniona także przed prześwietleniem i działaniem promieniowania UV.

Stosowanie kopert z tej kategorii wiąże się z zaawansowaną procedurą kontroli bezpieczeństwa. Za sprawą taśmy plombującej, pokrytej specjalnym klejem, każda nieautoryzowana próba otwarcia będzie natychmiastowo widoczna. W momencie, gdy nastąpi zamknięcie koperty, jej ponowne rozklejenie jest niemożliwe. Całość jest dodatkowo chroniona drukiem na zgrzewach, przez co również rozcięcie bez pozostawienia śladów jest niewykonalne. Wszystkie wyroby oznaczone są niepowtarzalnym numerem i kodem kreskowym, co zapewnia szybką identyfikację i śledzenie przesyłki.


Koperta bezpieczna z serii MAX SAFE i DEPOSAFE została wyposażona w trwałe, mocne i wytrzymałe zgrzewy z mikronadrukiem, gwarantując wysoką ochronę transportowanych przedmiotów. To uniwersalny produkt wielofunkcyjnego zastosowania. Opakowanie jest wykorzystywane w wielu sektorach i branżach gospodarki narodowej: bankowości, hotelarstwie, branży ochroniarskiej oraz instytucjach państwowych i samorządowych.

Koperty bezpieczne - Producent kopert

Koperty bezpieczne

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie