Koperta Bezpieczna MAX SAFE w rozmiarze M5 (100 sztuk)

16,00 zł
Brutto

Koperta MAX SAFE M5- (100szt.)

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • 100% jakości towaru 100% jakości towaru
  • Dostawa w ciągu 24h Dostawa w ciągu 24h
  • Możliwość zwrotu towaru Możliwość zwrotu towaru

Przesyłka wartościowych przedmiotów, takich jak biżuteria, gotówka, karty płatnicze czy numizmaty, wymaga użycia specjalistycznych kopert o konstrukcji sygnalizującej ewentualne naruszenie zawartości przez nieuprawnione do tego osoby, a zatem gwarantujących większe bezpieczeństwo i poufność transportu. Koperta bezpieczna MAX SAFE sprawdzi się przy wysyłce ważnych dokumentów, nośników danych, przedmiotów o łatwej do oszacowania wartości materialnej lub materiałów poufnych, wymagających specjalnej ochrony.

Przemyślana konstrukcja, doskonałej jakości materiały i profesjonalne wykonanie sprawiają, że oryginalne produkty MAX SAFE są przedmiotami charakteryzującymi się dużą odpornością na uszkodzenia natury mechanicznej, na samoistne pęknięcia czy rozdarcia. Trójwarstwowa folia HDPE i zaczerniony, wewnętrzny płat folii chronią również przed możliwością prześwietlenia zawartości przesyłki, tym samym zapewniają większą poufność podczas transportu.

Dzięki obecności specjalnej taśmy plombującej każda próba nieuprawnionego dostępu do wnętrza przesyłki jest od razu widoczna. Taśma zabezpieczająca w kopercie bezpiecznej MAX SAFE została wykończona specjalnym, niezwykle mocnym klejem, który uniemożliwia przypadkowe rozklejenie przesyłki w transporcie. Jeśli ktoś zdecyduje się na zdjęcie taśmy, nie da się jej ponownie przykleić. W podobny sposób chronione są boki przesyłki, na których umieszczono specjalny nadruk zabezpieczający. Dzięki temu jej ewentualnej rozcięcie i ponowne sklejenie będzie od razu widoczne. Każda koperta bezpieczna jest numerowana i posiada unikalny kod kreskowy, co ułatwia ich ewidencjonowanie.


2 Przedmioty