Koperty bąbelkowe

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przesyłki, by dotarła ona w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Wśród wielu opakowań jedno wyróżnia się w szczególności i, co najważniejsze, mogą je Państwo zamówić w GCG Groupe. Oferujemy koperty bąbelkowe o najwyższej jakości, które zapewnią kompleksową ochronę dla przewożonych produktów. Można w nie pakować niewielkie przedmioty, które są w szczególności narażone na uszkodzenie, takie jak dokumenty, biżuteria czy płyty CD.

Koperty bąbelkowe - sposób na bezpieczny transport małych produktów

To, co najbardziej wyróżnia nasze opakowania na przesyłki, to solidne wykonanie. W środku kopert umieszczamy folię bąbelkową, która skuteczne chroni zawartość paczki przed niekorzystnym wpływem wilgoci oraz innymi uszkodzeniami. Dzięki tej warstwie ochronnej przewożone przedmioty, niezależnie od ich kruchości, są bezpieczne na każdym etapie drogi, więc nie trzeba martwić się o ich stan podczas transportu. W dodatku umożliwiają przygotowanie przesyłki w szybki i prosty sposób, co znacznie oszczędza czas i zasoby.

Koperty bąbelkowe - ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla firm kurierskich

Wybierając nasze opakowania do wysyłki drobnych przedmiotów, nie tylko oszczędzają Państwo na kosztach, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Koperty kurierskie są stosunkowo tanie, a do tego zmieszczą się w skrytkach automatów paczkowych o najmniejszym gabarycie. Ponadto do ich produkcji wykorzystujemy materiały pochodzące z 70% z recyklingu, co czyni je przyjaznymi dla środowiska artykułami.

Zapraszamy do składania zamówień na nasze koperty bąbelkowe!

Koperty bąbelkowe

Filtry
Reset
Reset