Producent opakowań logistycznych, kurierskich i transportowych

“GCG GROUPE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wprowadzenie do oferty Spółki GCG Groupe opakowań kartonowych o właściwościach mikrobójczych”.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu konkurencyjności i innowacyjności Spółki GCG Groupe. Zostanie to osiągnięte dzięki wprowadzeniu do oferty nowych produktów, dotąd nieoferowanych przez rynek.

Realizacja projektu pozwoli na wprowadzenie do oferty Spółki nowych produktów w postaci opakowań kartonowych (w tym w szczególności kopert kurierskich) o innowacyjnych właściwościach, niespotykanych dotąd na rynku. Nowe wyroby będą powlekane specjalnie opracowaną wielofunkcyjną warstwą modyfikującą na bazie pudru drukarskiego i mikrometrycznego tlenku tytanu, która nada im właściwości antywirusowe, a tym samym wpłynie na bezpieczeństwo osób mających styczność z produktami (konsumentów, sprzedawców, pracowników logistyki oraz produkcji).

 

Wartość ogółem projektu wynosi 2 023 350,00 zł z tego wkład Funduszy Europejskich 884 125,00 zł

Wieloletnie doświadczenie

GCG Groupe to firma istniejąca na rynku od 2006 roku, która odpowiada na potrzeby Klientów poszukujących bezpiecznego sposobu wysyłki dokumentów i towarów. Jesteśmy jednym z największych producentów wszelkiego rodzaju opakowań logistycznych, kurierskich i transportowych w Polsce. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast zakład produkcyjny w Kotłowie w województwie zachodniopomorskim.

Wśród tworzonych przez nas artykułów znajdują się m.in. koperty kartonowe oraz etykiety. Oddział produkcyjny wyposażony jest w zaawansowane technologicznie maszyny. Opakowania logistyczne, kurierskie i transportowe wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Nasi pracownicy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży papierniczej, którzy orientują się w aktualnych trendach i wymaganiach rynkowych. Dzięki temu oferujemy produkty nie tylko ekologiczne, ale również innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Te wszystkie lata istnienia na rynku dały nam już pozytywne opinie wśród firm kurierskich w Polsce i poza granicami kraju. Jako producent opakowań logistycznych i transportowych zapewniamy, że nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zasięg sprzedaży

Nasi klienci

Rynek
poligraficzny

Rynek poligraficzny jest bogaty w oferty wielu firm. Konkurencja jest wysoka, dlatego dokładamy wszelkich starań, by z każdym dniem ulepszać nasze produkty. Bierzemy udział w organizowanych targach, by poznać naszą konkurencję, nauczyć się nowych technologii i zdobywać pierwsze miejsca na listach firm z branży.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty!